LAMINACJA RZĘS​

Elleebana Lashes kieruje rzęsy w górę, nadaje im długość, wyrazistość i objętość. Efekt Elleebana Lashes trwa od 6 do 8 tygodni, co jest naturalnym cyklem życia rzęs. Jest to doskonała alternatywa dla przedłużania rzęs Zabieg nie ma negatywnego wpływu na rzęsy, ale wzmacnia ich strukturę ze względu na składniki odżywcze w składzie produktów. Dlatego po zabiegu nie ma potrzeby stosowania dodatkowej pielęgnacji, a Twoje rzęsy będą miękkie, długie i wyraziste. Zabieg trwa 60 minut i nie powoduje nieprzyjemnych odczuć.

LAMINACJA BRWI

Laminowanie brwi to zabieg, dzięki któremu będziesz mogła cieszyć się wystylizowanymi brwiami, ułożonymi we właściwym kierunku z podkreślonym odcieniem. Keratyna zawarta w produkcie sprawi, że włoski brwi zaczną się lepiej układać. Zabieg laminacji brwi polecany jest do wszystkich rodzajów rzęs a w szczególności do grubych i kręconych włosków.

BH Brow Henna

Bh brow henna jest najpopularniejszym produktem do koloryzacji brwi. Sprawia, że brwi maja wyrazisty kolor i doskonałą objętość, oprócz tego powoduje, że słabe i zniszczone włoski stają się odżywione i odbudowane. Dzięki szerokiej gamie kolorów osiągniesz kolor brwi o którym marzysz. Efekt na skórze utrzymuje się do 14 dni a na włoskach nawet 6-7 tygodni.

Przedłużanie rzęs 1:1

Jeśli nie jesteś zadowolona ze swoich naturalnych rzęs, wydaje Ci się, że są one za krótkie i za cienkie, to zabieg przedłużania rzęs od Secret Lashes jest doskonałą metodą abyś osiągnęła takie rzęsy o jakich marzysz. Secret lashes to wysokiej jakości rzęsy, które nie podrażnią oka ani nie uszkodzą Twoich naturalnych rzęs. Zabieg ten jest bardzo popularny i polecany na całym świecie. Rodzaj rzęs dobieramy indywidualnie do każdej klientki uwzględniając kształt i styl oka.

Projekt i realizacja

Nasze logo

Adres

Kontakt

© 2019